Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Vera-Nord
Produkt dostępny!

SOCZYSTA MANDARYNKA - dyfuzor zapachowy Vera-Nord

 

W Indyjskim Kramie oferujemy w stałej ofercie eleganckie dyfuzory zawierające intensywny olejek zapachowy wraz z patyczkami.

 

O dyfuzorach Vera-Nord

Przyjemny zapach w miejscu, które lubisz jest już w zasięgu Twojej ręki. Dyfuzor zapachowy to alternatywa dla olejków, wkładów do kontaktu czy świec zapachowych. Nasz dyfuzor bardzo efektownie się prezentuje, doda uroku każdemu pomieszczeniu (sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, łazience czy gabinecie, recepcji lub salonie kosmetycznym czy fryzjerskim).

Olejek, który znajduje się w karafce to swoisty perfum, trwały, intensywny, który działa do ośmiu tygodni (co jest, biorąc pod uwagę ilość olejku, rzadkością w tym segmencie produktów). Patyczki dołączone do zestawu nasiąkają perfumem i pod wpływem ciepła pomieszczenia uwalniają wszystkie nuty zawarte w perfumie. Pamiętaj, że poziom zapachu możesz regulować, dodając ilość patyczków (lub ograniczając).

 

Sposób użycia

Wyjmij buteleczkę z opakowania wraz z ratanowymi patyczkami i drewnianą nasadką. Odkorkuj, nałóż drewnianą nasadkę, umieść ratanowe, patyczki i już możesz cieszyć się swoim ulubionym zapachem. Aby zapach cały czas utrzymywał się na intensywnym poziomie, obróć patyczki wkładając do buteleczki suche końcówki. Zapach będziesz czuł do ośmiu tygodni.
 

Sprzedaliśmy już kilkanaście tysięcy produktów Vera-Nord. Zaufana marka!

Polecamy

.