Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Produkt dostępny!

PALO SANTO - ŚWIĘTE DRZEWO 50 g

ZBIÓR I SUSZENIE - 2018 ROK

p
ochodzenie: AMERYKA POŁUDNIOWA

Wszystko co musisz wiedzieć o Palo Santo...


Palo Santo, tak jak biała szałwia, jest jednym z najlepszych kadzideł stosowanych do oczyszczania się z negatywnej energii. Palo Santo jest świętym drzewem, rosnącym w Ameryce Południowej. Do oczyszczania energetycznego używamy drewienek, które działają na zasadzie kadzidła. Kadzidło występuje także pod innymi postaciami, ale drewienka są najbardziej wygodne.

Drewienka najczęściej występują w rozmiarze ok 10 cm długości i 1 cm szerokości i takie właśnie są najwygodniejsze w użyciu.

Sposób użycia do skomplikowanych nie należy. Wystarczy podpalić końcówkę drewienka i gdy się rozpali (pojawi się żar) należy zdmuchnąć płomień. Wówczas pojawi się intensywny dym, na którym nam zależało. Szybko wyczujemy przyjemny, intensywny i niepowtarzalny zapach palonego drewna. Następnie należy przejść do okadzania dymem siebie i otoczenia, aby pozbyć się negatywnej energii.

Nie istnieje jeden sprawdzony sposób okadzania (jak w przypadku białej szałwii). Liczą się przede wszystkim nasze intencje i wiara, że rytuał będzie skuteczny. Można oczyszczać się w ciszy albo na głos wypowiadać intencje. Dym Palo Santo jest na tyle intensywny, że oczyścimy także pomieszczenia nie objęte bezpośrednio jego zasięgiem.

Okadzać siebie i nasze okolice powinniśmy tak często, jak czujemy taką potrzebę. Warto oczyszczać siebie w sytuacji, kiedy wracamy z dużego skupiska ludzi (po koncercie, zakupach, wizycie w kinie). Drewienka Palo Sante są wydajne, a zatem jedno drewienko starczy nam na wiele zastosowań.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...